You are here
Home > Iklan > Pemeriksaan Tayar PERCUMA di Michelin Safe on Road (MSOR) Truck Roadshow 2018

Pemeriksaan Tayar PERCUMA di Michelin Safe on Road (MSOR) Truck Roadshow 2018

Michelin Off-Road Days - Berpeluang Pandu Uji Tayar Michelin FTX Force

Bulan Ramadan kini hampiri penghujungnya, selepas ini Syawal bakal menjelma. Sudahkah anda membuat persiapan perayaan anda?

Selain baju raya, kuih raya & duit raya, bagaimana pula dengan langkah keselamatan untuk anda pulang beraya nanti?

Sudahkah anda membuat pemeriksaan kepada kenderaan anda?

Di sini Bro ingin kongsikan salah satu kempen tentang keselamatan jalan raya dari Michelin melalui Michelin Safe on Road (MSOR) Truck Roadshow 2018 yang berlangsung sepanjang bulan Jun ini.

Trak dari Michelin akan menjelajah sekitar Lembah Klang untuk menawarkan pemeriksaan tayar secara PERCUMA. Ia termasuklah pemeriksaan tekanan angin dan kondisi tayar dari pukul 11 pagi hingga 8 malam setiap hari.

Kepada mereka yang menghantar kereta untuk pemeriksaan percuma ini akan menerima cenderahati esklusif Michelin, begitu juga dengan baucer tunai dan kad petrol dari pengedar Michelin yang mengambil bahagian.

Sekiranya anda berminat untuk melakukan pemeriksaan ini, anda boleh hadir bersama kenderaan anda ke lokasi berikut :-

  • Saturday, 2 June 2018 – Petron Puchong 1, OUG
  • Sunday, 3 June 2018 – Tesco Shah Alam
  • Monday, 4 June 2018 – Econsave Bangi
  • Tuesday, 5 June 2018 – Petron Seri Kembangan 3
  • Wednesday, 6 June 2018 – McDonald’s USJ Taipan
  • Thursday, 7 June 2018 – Petron Jalan Meru, Klang
  • Friday, 8 June 2018 – Tesco Extra Seremban Jaya, Seremban
  • Saturday, 9 June 2018 – Jalan Tasik Utama 3, Sg. Besi
  • Sunday, 10 June 2018 – Jalan BRP 1/6, Sg. Buloh
  • Monday, 11 June 2018 – Petron Taman Muda, Cheras
  • Tuesday, 12 June 2018 – Petron Jalan Sentul, Jalan Ipoh
  • Wednesday, 13 June 2018 – Petron Bandar Baru Bangi S10
  • Wednesday, 20 June 2018 – Petron Taman Mutiara Bukit Raja, Klang
  • Thursday, 21 June 2018 – Petron Jalan Kajang
  • Friday, 22 June 2018 – Petron Cheras Perdana
  • Saturday, 23 June 2018 – Tesco Extra Cheras
  • Sunday, 24 June 2018 – Giant Superstore IOI Bandar Puteri, Puchong
  • Monday, 25 June 2018 – Melawati Mall, Open Air Carpark
  • Tuesday, 26 June 2018 – Souled Out, Sri Hartamas Carpark
  • Wednesday, 27 June 2018 – Petron Rinching (F1), Semenyih
  • Thursday, 28 June 2018 – Petron Bandar Manjalara, Sg. Buloh
  • Friday, 29 June 2018 – Petron Tanjung Karang, Kuala Selangor
  • Saturday, 30 June 2018 – Seremban Gateway, Seremban

BACA : Pengalaman Pandu Uji Tayar Michelin FTX Force Di Michelin Off-Road Days

Jemput Follow Bro Framestone di Facebook ! Instagram ! Twitter

Bro Framestone
Travel, Parenting dan Lifestyle Influencer di Malaysia. 7 tahun berpengalaman sebagai Social Media Consultant. Mempunyai seorang isteri dan 2 orang anak (belum plan nak tambah lagi)
http://www.hyebro.com/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top